Betuwse Fietsvierdaagse kamp


8 t/m 12 mei 2024

Voor de 21e keer gaan we het prachtige ncc fietsvierdaagsekamp in onze mooie Betuwe organiseren. Geniet van al het moois dat het Rivierenland u biedt. Met het idyllische riviertje “de Linge” z’n schilderachtige dorpjes, verscholen tussen de grote rivieren Rijn, Lek, Waal en Maas. Vanaf de versterkte dijken kunt u in eigen tempo van het verre uitzicht genieten. Het afwisselende landschap van boomgaarden, weilanden en uiterwaarden kunnen u veel inspiratie geven. Deze vier dagen fietsen wordt voor de 37e keer georganiseerd onder auspiciën van Stichting Betuwse Fietsvierdaagse. (zie voor alle informatie: www.betuwsefietsvierdaagse.nl) Traditie getrouw is de start op de donderdag Hemelvaartsdag. U kunt deelnemen voor de 25 – 40 – 60 of 80 kilometer. Wij verblijven op een mooie camping in de nabijheid van het startpunt. Voor de zaterdagavond staat de, nog steeds bekende, barbecue gepland, waarvoor u alleen uw eigen vlees en vuur behoeft mee te nemen. Ervaar het gevoel van een korte vakantieweek. Namens de kampcommissie bent u dan ook van harte uitgenodigd om deze dagen in de Betuwe door te brengen. Komt u ook?

Kampcommissie:

Piet (kampmeester: 0639 - 777 667) en Lenie van Haarlem en Cees (0644 - 054 038) en Ria Zondag.

Kosten

  • Overnachting en Opgeld € 119 (elektra, huisdier en douches zijn all-in) per equipe van 2 personen.
  • Iedere volwassen persoon meer of minder € 12,50.
  • Toeristenbelasting is € 1,30 per persoon per nacht.
  • Voorinschrijving fietsvierdaagse (gereduceerd) volwassenen per persoon € 10 en kinderen tot 13 jaar gratis ( mits begeleid door een volwassene).

Betalen

  • Betaling naar rekening XXXXXXXXXXXXXXXX t.n.v. C. Zondag, o.v.v. NCC Betuwse fiets4daagse 2024 en uw lidmaatschap nummer.

Inschrijven

  • Inschrijven voor dit evenement is mogelijk voor leden in het ledendeel.
  • Wilt u meedoen, dan nodigen wij u graag uit om lid te worden!

 

  • 8 t/m 12 mei 2024
  • 12:00 tot 12:00
  • Bijzonderheden

    Meenemen: Fietsen, barbecue (incl. vuur en vlees). Voldoende kabels, haspels en 220 volt stekkermateriaal.
    - Diversen: Luifel/voortent en/of kindertent is mogelijk.
    - Welkom: woensdag 8 mei vanaf 13 uur. Wilt u eerder komen of langer blijven?, meldt het ons en wij regelen dit met de campingeigenaar.
    - Opening: woensdagavond 20.30 uur, met aansluitend een happy hour.
    - Sluiting: zondagmiddag 14.30 uur.
    Aanrijroute: Vanaf de A 15, afslag 32 Tiel-West in de richting Buren rijden. Bij de 1e rotonde driekwart linksaf en daarna gelijk weer linksaf. Einde weg linksaf en eerste weg linksaf (doodlopende weg); aan het einde daarvan ligt de camping. Ook zullen enkele NCC-pijlen U de weg wijzen.

Dé club van actieve kampeerliefhebbers


Vergelijkbare activiteiten


29 mei – 1 jun 2026
NCC Clubterrein De Distel in Zeewolde  

Voorjaar Solo

Nadere info volgt ...........

12 – 16 augustus 2026
NCC Clubterrein t Hoogland in Belt Schutsloot  

Zomer Solo

Nadere info volgt ...

12 – 14 juni 2026
NCC Clubterrein De Distel in Zeewolde  

BBQ kampje

Nadere info volgt ...........

29 – 31 mei 2026
NCC Clubterrein de Lepelaar te Brielle  

Biberbunkerkamp

Nadere info volgt ..........

23 – 25 januari 2026
Doorwerth  

42e Zwerfkamp

Nadere info volgt ...

7 – 9 november 2025
Camping De Zeven Linden in Baarn  

8e Kasteelconcert

Heerlijke muziek in het Kroondomein. Het scheelde maar weinig of het 7e kasteelconcert in Ammersoyen was het laatste geweest...

27 – 29 maart 2026
NCC Clubterrein De Distel in Zeewolde  

Ietsiepietsie Iers De Whisky

Nadere info volgt ....

Dé club van kampeerliefhebbers


Dé club van kampeerliefhebbers, dat is NCC! Als lid heeft u toegang tot 12 prachtige NCC-terreinen op de mooiste locaties in heel Nederland. En ja, wij zijn een club. Dus wij organiseren ook nog allerlei leuke evenementen in binnen- en buitenland. U bepaalt natuurlijk zelf of u eraan meedoet, maar zij zijn stuk voor stuk avontuurlijk, gezellig en spraakmakend. U bent al lid voor € 99 per jaar.